Zariadime Vám nemocnicu, ambulanciu, domov - pekne, a k spokojnosti klientov Späť na úvodnú stranu Náš emailový kontakt
Úvodná strana
O nás
Produkty
Cenník
Kontakt
Ponúkame široký výber polohovacích postelí, kreslá pre kardiakov...
Naše realizácie 2 Naše realizácie 1 Naše realizácie 1 Naše Realizácie 2 Naše realizácie 2 Naše realizácie 1 Naše realizácie 2 Naše realizácie 1 Naše realizácie 1 Naše realizácie 2

O nás

Spoločnosť Hipokrat, s.r.o je zástupcom firmy PROMA REHA, s.r.o.

Vážení klienti,

ďakujeme Vám za Váš záujem o naše výrobky a služby. Pevne veríme, že čas, ktorý venujete našej ponuke a výberu výrobkov sa Vám mnohonásobne vráti vďaka dômyselnej konštrukcii, jedinečným funkciám a veľmi jednoduchej údržbe.

Sme radi, že ste sa rozhodli zaradiť do svojho výberu práve našu spoločnosť Hipokrat, s.r.o, slovenského zástupcu firmy PROMA REHA, s.r.o, Česká Skalice, ČR, ktorá je popredným výrobcom a dodávateľom polohovacích postelí, detských postieľok, matracov, nočných a servírovacích stolíkov, vyšetrovacích a transportných lehátok, kardiackých kresiel, sedacieho nábytku, viacúčelových vozíkov, chodítok, sanitárneho vybavenia, výškovonastaviteľného nábytku a niekoľko desiatok ďalších výrobkov vhodných pre nemocničné, opatrovateľské aj domáce použitie.

Pri realizácii komplet zariadenia nemocníc, domovov dôchodcov, ambulancií či iných prevádzok nábytkom moderného designu vyrábaným na mieru v štandardnom ale aj nadštandardnom prevedení, ponúkame na želanie možnosť osobnej prítomnosti architekta a vizualizáciu navrhnutého zariadenia zdarma.

„Našim hlavným cieľom je ponúkať výrobky na špičkovej svetovej úrovni, v jedinečnej kvalite splňujúcej najprísnejšie kritériá moderných prevádzok a každodenného nepretržitého používania, spríjemňujúce a skvalitňujúce život užívateľov a v neposlednom rade aj uľahčujúce obsluhe starostlivosť o užívateľa. Vedomí si dôležitosti faktorov kvality našich výrobkov a ponúkaných služieb, podrobili sme všetky výrobné aj mimovýrobné procesy mnohým certifikáciám, za účelom zvyšovania kvalilty výrobkov a ponúkaných služieb.

Spoločnosť PROMA REHA, s.r.o. a všetky jej procesy sú certifikované podľa ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN EN ISO 13485:2003, ČSN EN ISO 14001:2005 a ČSN OHSAS 18001:2008 a EN ISO 9001:2008, EN ISO 13485:2003, EN ISO 14001:2004 a OHSAS 18001:2007. Všetky výrobky spoločnosti PROMA REHA, s.r.o., spĺňajú technické, zdravotné, bezpečnostné, ekologické a právne požiadavky stanovené platnou legislatívou Českej republiky a krajín Európskej únie. Svojim klientom ponúkame nielen výrobky ako také, ale aj kompletný servis a poradenstvo, možnosť bezplatného zapožičania výrobkov, vizualizácia v 3D, dodávky na kľúč a v neposednej rade i záručný a pozáručný servis.
Realizujeme pravidelné periodické bezpečnostné technické prehliadky všetkých nami dodávaných výrobkov. Samozrejmosťou je aj služba ekologickej likvidácie nahradzovaných výrobkov, vrátane vyhotovenia likvidačných protokolov. Pre uľahčenie rozhodovania pri voľbe našich výrobkov môžete navštíviť vzorkovú miestnosť a výrobky si osobne vyskúšať. Po dohode možno navštíviť aj výrobné závody spoločnosti, kde sa môžete sami presvedčiť o vysokej technickej vyspelosti a vybavenosti našej výroby, o zavedených štandardoch a pracovnom prostredí v ktorom pre Vás výrobky vyrábame. Veríme, že si z nášho sortimentu vyberiete výrobky, ktoré budú dokonale vyhovovať Vašim potrebám a želaniam. Radi však privítame aj akékoľvek Vaše návrhy, podnety a pripomienky týkajúce sa ponúkaného sortimentu, jeho kvality alebo rozšírenia.“

Tešíme sa na spoluprácu, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.

Rýchly kontakt

Firma: HIPOKRAT spol. s r.o.
Ulica: Bernolákova 369/1
PSČ, Mesto: 908 51 , Holíč

Telefón: +421 - 34 - 668 2254 
  +421 - 34 - 668 3710
Fax: +421 - 34 - 668 3710
Mobil: +421- 903 946 798
   
IČO: 36358703
IČ DPH: SK 202 220 2490
Email: hipokratsro@gmail.com
 
Konateľ spol.: MUDr.Mgr. Andrea Švrčková, MHA

 

 

© 2010 HIPOKRAT spol. s r.o. Všetky práva vyhradené.
Úvod | O nás | Produkty | Ceny | Kontakt
certifikáty produktov certifikáty produktov certifikáty produktov certifikáty produktov certifikáty produktov certifikáty produktov certifikáty produktov certifikáty produktov